International Motorcycle Coaching
CBTCBT
04 MAYIS 2019 TEORİ SUNUMU ETKİNLİĞİ New

04 MAYIS 2019 TEORİ SUNUMU ETKİNLİĞİ

IMC Trainings Ekibi olarak 04 Mayıs Cumartesi günü saat 18:00 de İstanbul'da BLUE MOTOR ev sahipliğinde sizleri TEORİ sunumuna bekliyoruz.Yer: BLUE Motor Topkapı mağazası Maltepe Mah. 324.sok. Beyaz Rezidans C Dükkan No:6/1K Cevizlibağ Zeytinburnu-İstanbulEtkinlik ücretsiz olup, Kontenjanımız sınırlıdır lütfen kayıt yaptırınız.Yekili Kişi : Buse Erdoğan 0549 342 10 01Blue Motor Mağaza numaramız : 0212 216 04 59TEORİMotosiklet tamamen fizik kuralları çerçevesinde çalışan bir araçtır ve onu tehlikeli hale getiren sürücülerdir. Motosikleti güvenle ve keyifle kullanabilmenin yolu doğru bir teorik bilgi ile başlar.Pratik bilgi sağlam bir teori ile desteklendiği sürece çok daha değerli ve işe yarar hale gelecektir.Teori çalışması ; şu an dünyada kabul görmüş güvenli motosiklet kullanım teknikleri içerisine en yaygın olan Roadcraft (Motosiklet Yol Sanatı ) sistemi ile diğer sürüş tekniklerinin sizler için faydalı olabilecek bölümlerinin ana hatları ile katılımcılara aktarılmasıdır...

HONDA'DAN 2018 YILINDA REKOR ÜRETİM. New

HONDA'DAN 2018 YILINDA REKOR ÜRETİM.

2018 yılında Honda 20.000.000 adetten fazla motosiklet üretimi yaparak kırılması güç bir rekora imza attı.Ayrıca yine içten yanmalı motor üretiminde de liderliğini korudu.60.000.000 dan fazla üretim sayısı en yakın üç rakibinin toplamından bile fazla.https://www.statista.com/…/worldwide-motorcycle-sales-of-h…/..

YAYALARA ÖNCELİK ! New

YAYALARA ÖNCELİK !

TRAFİKTE YAYALARA ÖNCELİK !2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununun 74'üncü maddesinde 26 Ekim 2018 tarihindeyapılan değişiklikle, ARAÇ SÜRÜCÜLERİ; görevli bir kişi ya da ışıklı trafik işareti bulunmayan, ancak trafik işareti veya levhalarıyla belirlenmiş, kavşak giriş çıkışlarında,yaya veya okul geçitlerinde YAVAŞLAMAK, varsa bu yerlerden geçen veya geçmek üzere olan YAYALARA DURARAK ilk geçiş hakkını vermek zorundadır.Bu hükme uymayan araç sürücülerine 488 TL. idari para cezası uygulanacaktır. ..

YURTDIŞI MOTOSİKLET SEYAHATİ PLANLAYAN SÜRÜCÜLERİN DİKKATİNE !!! New

YURTDIŞI MOTOSİKLET SEYAHATİ PLANLAYAN SÜRÜCÜLERİN DİKKATİNE !!!

Yurtdışı motosiklet seyahati planlayan sürücülerin dikkatine!!!1 Temmuz 2018 tarihinden itibaren Fransa'daki tüm tali yollarda hız sınırı 80 km/s e indirilmiştir.Kullandığınız navigasyon yazılımlarını güncellemeniz yada 80km/s hızın üzerine çıkılmaması önerilmekte.(Benzer bir uygulamanın önümüzdeki aylarda diğer AB ülkelerinde de yürürlüğe girmesi söz konusu.)..