International Motorcycle Coaching
CBTCBT
DEMİR BÜKEY AKADEMİ VE IMC TRAININGS İZMİR VE EGE BÖLGESİ EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR. New

DEMİR BÜKEY AKADEMİ VE IMC TRAININGS İZMİR VE EGE BÖLGESİ EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.

DEMİR BÜKEY AKADEMİ VE IMC TRAININGS İZMİR VE EGE BÖLGESİ EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR.IMC Trainings Motosiklet Güvenli ve İleri Sürüş eğitimlerinin yanı sıra resmi iş ortağı Demir Bükey Akademi ile birlikte  TOSFED Lisanslı Eğitmeni MUSTAFA İMECE önderliğinde Otomobil Güvenli ve İleri sürüş eğitimlerine başlıyor .İlk eğitimimiz çok yakında İzmir de düzenlenecek ve sosyal medya yolu ile otomobil meraklılarına duyurulacaktır.Trafik kazalarını bireysel ve kurumsal eğitimlerle en aza indirmek ve defansif sürücülük ilkelerini benimsemek başta olmak üzere; trafiğe kapalı alanlarda verilen uygulamalı eğitimlerle, araçlarımızın dinamik özelliklerini ve limitlerini tanımamızı sağlamak amacıyla Güvenli Sürüş Eğitimi almalıyız.İyi bir pilot arızalı bir uçağı havalandırmaz. Ama iyi bir pilotun aynı zamanda arızalanan bir uçağı yere indirebilme bilgi ve becerisi vardır. İyi bir sürücü, mutlaka aracını iyi tanımalı, değişen koşullara yönelik önceden önlemlerini almalıdır.GÜVENLİ SÜRÜCÜLÜK EĞİTİMİ; Araç sayısının gün geçtikçe artmasının yanı sıra yol ve hava koşullarına bağlı olarak trafikte oluşabilecek risklere karşı önlem almak amaçlı bilinçli sürücü yetiştirmeyi hedefleyen eğitim programıdır.Slalom İstasy..

HONDA'DAN 2018 YILINDA REKOR ÜRETİM. New

HONDA'DAN 2018 YILINDA REKOR ÜRETİM.

2018 yılında Honda 20.000.000 adetten fazla motosiklet üretimi yaparak kırılması güç bir rekora imza attı.Ayrıca yine içten yanmalı motor üretiminde de liderliğini korudu.60.000.000 dan fazla üretim sayısı en yakın üç rakibinin toplamından bile fazla.https://www.statista.com/…/worldwide-motorcycle-sales-of-h…/..

YAYALARA ÖNCELİK ! New

YAYALARA ÖNCELİK !

TRAFİKTE YAYALARA ÖNCELİK !2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununun 74'üncü maddesinde 26 Ekim 2018 tarihindeyapılan değişiklikle, ARAÇ SÜRÜCÜLERİ; görevli bir kişi ya da ışıklı trafik işareti bulunmayan, ancak trafik işareti veya levhalarıyla belirlenmiş, kavşak giriş çıkışlarında,yaya veya okul geçitlerinde YAVAŞLAMAK, varsa bu yerlerden geçen veya geçmek üzere olan YAYALARA DURARAK ilk geçiş hakkını vermek zorundadır.Bu hükme uymayan araç sürücülerine 488 TL. idari para cezası uygulanacaktır. ..

YURTDIŞI MOTOSİKLET SEYAHATİ PLANLAYAN SÜRÜCÜLERİN DİKKATİNE !!! New

YURTDIŞI MOTOSİKLET SEYAHATİ PLANLAYAN SÜRÜCÜLERİN DİKKATİNE !!!

Yurtdışı motosiklet seyahati planlayan sürücülerin dikkatine!!!1 Temmuz 2018 tarihinden itibaren Fransa'daki tüm tali yollarda hız sınırı 80 km/s e indirilmiştir.Kullandığınız navigasyon yazılımlarını güncellemeniz yada 80km/s hızın üzerine çıkılmaması önerilmekte.(Benzer bir uygulamanın önümüzdeki aylarda diğer AB ülkelerinde de yürürlüğe girmesi söz konusu.)..